Pvc Hızlı Kapılar

Pvc Hızlı Kapılar

Soğuk hava depoları, gıda işletmeleri gibi bir çok endüstriyel yapıların iç geçişlerinde, hızlı açılıp kapanarak geçiş kontrolü sağlayan, bir yandan da çeşitli izolasyonlara olanak veren kapı modelleridir. Yukarı katlanır veya sarmal şeklinde çalışan PVC branda ve motor sistemlerinin birleşiminden üretilmektedir.

PVC HIZLI KAPILAR

 

Pvc Katlanır Kapılar; Yoğun araç trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan minimum seviyede etkilenmesinin istendiği mekanlarda son derece başarılı çözümlerdir. Esnek PVC branda sistemi sayesinde oldukça uzun ömürlü ve güvenli sistemlerdir. Sabit hızlı açılıp kapanan modelinin yanı sıra esnek kalkış ve durma hızlarına sahip iki ana model olarak sunulmaktadır. En belirgin özelliği  hızı ve dayanıklılığıdır.

 

Maksimum Hava Direnci

Pvc katlanabilir kapı ,soğuk zamanlarda ısıyı, sıcak zamanlarda serin havayı içeride muhafaza etmektedir. Katlanır kapılar içerisinde bulunan özel galvaniz çelik borular sayesinde dış ortamlarda ki hava muhalefetlerine maruz kalsa bile görevini sıkıntısız şekilde yerine getirir ve uzun vadede de tesise problemsiz hizmet etmeye devam eder.

 

 

Rüzgar Profil Sistemi

Redüktörlü motor ve fren sistemi; çok yogun kullanımlar için özel olarak geliştirilmiştir. Mikrosayaç yada mekanik switch seçenekleri ile de kapı bitim noktalarında hassasiyet sağlar.

Rüzgar profil sistemi, kapılarda yekpare yada modüler PVC uygulamaları ile rüzgar mukavemetini maksimum düzeyde tutmak üzere dizayn edilmiştir. Sıkışmaya karşı iki adet infrared algılayıcı dan oluşan emniyet sistemine sahiptir.
Opsiyonel metal kütle dedektörü kullanımı ile yoğun forklift trafiği olan mahallerde kapı açma ve kapama hareketi otomatik olarak gerçekleşeceğinden, taşıma süreci optimum seviyeye ulaştırılabilmektedir.

 

 

İç ve Dış Mekanlar İçin İdeal Kapılardır

Yüksek hızlı PVC Kapılar, çalışma trafiğinin yoğun olduğu ortamlarda çözümler sunan fonksiyonel kapı sistemleridir. Kumaş dokulu dayanıklı malzemeden üretilen pvc kapılar, ısı, toz ve rüzgar izolasyonu, enerji ve zaman tasarrufu sağlarlar. Güvenlik önlemleriyle iç ve dış mekanlarda efektif çözümler sunarlar.

Pvc kapı motoru çok sessiz çalışmaktadır. İstenilen renk ve desende de üretimi kolay olan pvc katlanabilir kapıların bakımları ve temizlikleri göz önünde bulundurulduğunda oldukça avantajlıdır. Pvc katlanır kapı hayat boyu yağlama gerektirmez ama 6 ayda bir yağlanması pvc katlanır kapının ömrünün uzamasında en önemli etkenlerdendir. Kullanımı rahat,ömrü uzun kapı sistemleridir.

 

 

PVC Hızlı Kapı Teknik Özellikleri

Pvc Katlanır Kapı 80kmh/m2  rüzgar basıncına dayanıklıdırlar.
Pvc Katlanır Kapı Açılma hızları standart sistem 0.75 mt/sn dir.
Pvc Katlanır Kapı Değişik yazılımlar ile kapı hızı 1.2mt/sn lere kadar çıkmaktadır.
Pvc Katlanır Kapı Ebatları istenilen ölçülerde yapılabilmektedir.
Pvc Katlanır Kapı Standart ebatları  600 cm genişlik  600 cm yüksekliktedir.
Daha büyük kapılar için sistem ufak tefek modifikasyonlar ile istenilen ölçülerde yapılır bu konu ile alakalıda zaten pvc katlanır kapı bölümünde referans resimlerinde çeşitli ebatlarda yapılmış Pvc Katlanır Kapı ve diğer kapıları görebilirsiniz...

Pvc Hızlı Kapılar
Pvc Hızlı Kapılar
Pvc Hızlı Kapılar
Pvc Hızlı Kapılar
Pvc Hızlı Kapılar
Pvc Hızlı Kapılar
Pvc Hızlı Kapılar
Pvc Hızlı Kapılar
Pvc Hızlı Kapılar
Pvc Hızlı Kapılar
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus yazdır